Acer Aspire 16 A16-71M-7483
Acer Aspire 16 A16-71M-7483
  • Deze laptop is klaar voor de toekomst dankzij de Intel Core Ultra 7 processor
  • Behoud het overzicht met het grote 16 inch OLED beeldscherm
  • Oneindig veel opslag dankzij de 1 TB SSD
Deze laptop is inclusief
De jouw-laptop-onze-zorg service
999,-
825,62 excl. BTW
 Op voorraad, vrijdag bij je in huis
Informatie
Intel Core Ultra 7
Processorfamilie
Intel Core Ultra 7
Onboard
Videokaart model
Onboard
16 GB
Intern geheugen
16 GB
1 TB
Opslagcapaciteit SSD
1 TB
Windows 11 Home
Type besturingssysteem
Windows 11 Home
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi standaard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Dit zijn de plus- en minpunten
Met het 16 inch beeldschermformaat kan je gemakkelijker het overzicht bewaren en meerdere vensters op 1 scherm openen.
Veel grote multimedia bestanden? Geen zorgen dankzij 1 TB opslagcapaciteit.
Betrouwbare en stabiele internetverbinding met Wi-Fi 6E om veilig in de cloud te werken.
Voor het bewerken van video’s raden wij minimaal een RTX grafische videokaart aan.
Klaar voor elke taak
RTX. Dit is serieus.
Verwen je ogen
Kies tussen een 14" of 16" OLED-display, ultrahelder en prachtig, resolutie tot 2K. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDR™ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende gameervaring.
Moeiteloze connectiviteit
Doe meer met AI-oplossingen van Acer
Vriendelijker voor de planeet
Specificaties
Merk:
Acer
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
NX.J5LEH.002
Aansluitingen
Gecombineerde hoofdtelefoon/microfoon aansluiting:
HDMI poort(en):
1
HDMI versie:
2.1
USB 2.0 poort(en):
USB 3.2 (Gen 1) Type A poort(en):
2
USB 3.2 (Gen 1) Type C poort(en):
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus:
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Aantal microfoons:
Ingebouwde microfoon:
Beeldscherm
HD Type:
WUXGA+
Kleurbereik:
100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding:
16:10
Resolutie:
2048 x 1280 Pixels
RGB-kleurruimte:
Adobe RGB
Schermdiagonaal:
16"
Schermdiameter in centimeters:
40,6 cm
Schermformaat:
16"
Touchscreen:
Type paneel:
OLED
Verversingsfrequentie:
120 Hz
Besturingssysteem/software
Type besturingssysteem:
Camera
Camera voorzijde:
Full HD, Ja
Energie
Aantal Watt-Uur Accu:
65 Wh
AC adapter vermogen:
65 W
Accutechnologie:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Fysieke eigenschappen
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Gewicht:
1,65 kg
Kabelslot type:
Kensington
Kleur:
Steel Grey
Kleur van het product:
Grijs
Model:
Clamshell
Modellijn:
Aspire
Type uitvoering:
Notebook
Vingerafdruklezer:
Geheugen
Geheugen form factor:
Geheugentype:
LPDDR5x-SDRAM
Intern geheugen:
Maximaal intern geheugen:
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC adapter:
Netwerk & Communicatie
Aantal Wifi antennes:
2x2
Bluetooth:
Mobiele netwerkverbinding:
Wi-Fi standaard:
Opslagmedia
Aantal SSDs:
1
NVMe:
Opslagcapaciteit SSD:
SSD-interface:
PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit:
Type opslag media:
SSD
Processor
Aantal cores:
Aantal threads:
22
Cache:
24 MB
Grafische processor:
Intel Arc Graphics
Processor cache level:
Smart Cache
Processor generation:
Intel® Core™ Ultra (Series 1)
Processor model:
155H
Processor type:
Processor-fabrikant:
Intel
Processorfamilie:
Processor-kloksnelheid:
1,4 GHz
Processor-kloksnelheid (Boost):
4,8 GHz