Acer Aspire Lite AL17-51P-5449
Acer Aspire Lite AL17-51P-5449
  • Uitstekende prestaties dankzij de Series 1 Intel Core 5 processor
  • Oneindig veel opslag dankzij de 1 TB SSD
Deze laptop is inclusief
De jouw-laptop-onze-zorg service
729,-
602,48 excl. BTW
 Op voorraad, vrijdag bij je in huis
Informatie
Intel Core 5
Processorfamilie
Intel Core 5
Onboard
Videokaart model
Onboard
16 GB
Intern geheugen
16 GB
1 TB
Opslagcapaciteit SSD
1 TB
Windows 11 Home
Type besturingssysteem
Windows 11 Home
Wi-Fi standaard
Dit zijn de plus- en minpunten
Met het 17,3 inch beeldschermformaat kan je gemakkelijker het overzicht bewaren en meerdere vensters op 1 scherm openen.
Veel grote multimedia bestanden? Geen zorgen dankzij 1 TB opslagcapaciteit.
Betrouwbare en stabiele internetverbinding met Wi-Fi 6 om veilig in de cloud te werken.
Het 17,3 inch beeldscherm maakt de laptop minder geschikt om mee te nemen in een rugzak voor onderweg.
WAT JE ELKE DAG NODIG HEBT EN MEER
DESIGN DAT BIJ JE PAST
BETER BEELD, BETERE ERVARING
Acer Intelligence Space
Specificaties
Merk:
Acer
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
NX.DA7EH.002
Aansluitingen
HDMI poort(en):
1
HDMI versie:
1.4
USB 2.0 poort(en):
USB 3.2 (Gen 1) Type A poort(en):
3
USB 3.2 (Gen 1) Type C poort(en):
1
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Ingebouwde microfoon:
Beeldscherm
HD Type:
Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding:
16:9
Resolutie:
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal:
17.3"
Schermdiameter in centimeters:
43,9 cm
Schermformaat:
17"
Touchscreen:
Type paneel:
IPS
Besturingssysteem/software
Type besturingssysteem:
Camera
Camera voorzijde:
Full HD, Ja
Energie
Aantal Watt-Uur Accu:
58 Wh
AC adapter vermogen:
65 W
Accutechnologie:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Fysieke eigenschappen
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Breedte:
396,4 mm
Diepte:
249,9 mm
Gewicht:
2 kg
Hoogte:
19,9 mm
Kabelslot type:
Kensington
Kleur:
Light Silver
Kleur van het product:
Zilver
Model:
Clamshell
Modellijn:
Aspire
Type uitvoering:
Notebook
Geheugen
Aantal geheugensloten:
2x SO-DIMM
Geheugentype:
DDR5-SDRAM
Intern geheugen:
Maximaal intern geheugen:
32 GB
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC adapter:
Netwerk & Communicatie
Aantal Wifi antennes:
2x2
Bluetooth:
Mobiele netwerkverbinding:
Wi-Fi standaard:
Opslagmedia
Aantal SSDs:
Geheugenkaartlezer:
NVMe:
Ondersteunde geheugenkaarten:
MicroSD (TransFlash)
Opslagcapaciteit SSD:
SSD-interface:
M.2, PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit:
Type opslag media:
SSD
Processor
Aantal cores:
10
Aantal threads:
12
Grafische processor:
Intel Graphics
Processor model:
120U
Processor type:
Processor-fabrikant:
Intel
Processorfamilie:
Processor-kloksnelheid:
1,4 GHz
Processor-kloksnelheid (Boost):
5 GHz